Uczesania weselne z krótkich włosów prostych i kręconych

awangardowe krotkie wlosy retro
[Głosów:0    Średnia:0/5]

wieczorowa fryzura krotkie krecone wlosyChociaż fryzury ślubne kojarzą się nam na ogół z eleganckimi upięciami z długich włosów, to jednak by wyczarować wytworne uczesanie wieczorowe wcale nie potrzeba posiadać długich włosów. Wręcz przeciwnie, również z całkiem krótkiej fryzury można stworzyć pełne wdzięku i elegancji upięcie, które zachwyci wszystkich gości weselnych.

Jeśli na co dzień jesteśmy posiadaczkami fryzury typu bob, wówczas na wesele wcale nie musimy zapuszczać włosów. Wystarczy, że sięgniemy po sprawdzone uczesania z prostych i kręconych krótkich włosów. Fryzurka na pazia jest wciąż bardzo modna i kobieca, ale wiele pań zapomina, że daje ona bardzo wiele możliwości stylizacyjnych. Z takiej fryzury można więc wyczarować efektowne uczesanie na wesele.

wieczorowa pixie blond

ELEGANCKIE FRYZURY NA WESELE Z KRÓTKICH WŁOSÓW

Wybierając fryzurę z krótkich włosów na wesele, warto pamiętać, że takie uczesanie powinno być przede wszystkim dopasowane do stylu naszej kreacji. Co więcej, nawet całkiem krótką fryzurkę można dodatkowo ozdobić różnego rodzaju dodatkami. Warto więc sięgnąć po biżuteryjne spinki, opaski czy nawet żywe kwiaty. Jeśli jednak nasza sukienka będzie sama w sobie strojna, wówczas raczej rezygnujmy ze zbyt rzucających się w oczy ozdób.

BOB Z GRZYWKĄ

Ciekawą propozycją dla kobiet posiadających krótkie włosy może być weselny bob z długą grzywką. Taka fryzura będzie świetnie prezentować się zarówno na jasnych, jak i ciemnych włosach. Jeśli jesteśmy posiadaczkami czarnych lub brązowych kosmyków, wówczas uczesanie warto dopełnić jaśniejszym dodatkiem, który będzie stanowił oryginalną ozdobę.

Aby weselna fryzura z boba była olśniewająca, warto zadbać o to, by nasze włosy były odżywione oraz zadbane. Dlatego warto wcześniej zdecydować się na cięcie, a dodatkowo można pokusić się o nałożenie koloru. Dzięki temu nasze włosy będą błyszczące, a to znacznie wzmocni wyrazistość i elegancję naszego uczesania.

wieczorowa krotka krecona z opaska

WŁOSY KRÓTKIE I KRĘCONE – PROPOZYCJE NA SPECJALNE OKAZJE

Zdaniem stylistów uczesania z prostych i kręconych krótkich włosów wcale nie muszą być nudne i banalne. Wiele zależy przede wszystkim od tego, jakiej długości posiadamy włosy i w jakim stylu będzie nasza kreacja na wesele. Jeśli zależy nam na przykład na odsłonięciu twarzy i podkreśleniu kobiecej urody, wówczas możemy wybrać fryzurę gładko zaczesaną do tyłu. Możemy także podpiąć włosy wsuwkami, uzyskując równie spektakularny efekt.

KREATYWNE FRYZURY WIECZOROWE Z KRÓTKICH WŁOSÓW

Istnieje jeszcze wiele innych pomysłów na wieczorowe uczesania z krótkich włosów. Panie noszące na co dzień krótkie włosy mogą również zdecydować się na romantyczne fale lub na efektowną fryzurę z przedziałkiem z boku. Odważnym i nowoczesnym kobietom można z kolei zaproponować uczesanie w formie włosów lekko uniesionych do góry.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 1 854, w tym dzisiaj 1)
3
0



RelatedPost