Nowe trendy we fryzjerstwie okazyjnym

[Głosów:0    Średnia:0/5]

fryzury na specjalne okazje z grzywkaŁadna, twarzowa fryzura to zwieńczenie pięknej wieczorowej sukni i kobiecej urody. Jak wszystko w modzie także trendy w zakresie fryzur są zmienne i co roku styliści zaskakują nas nowymi lub odgrzebywanymi sprzed lat uczesaniami dla włosów długich i krótkich. Na elegancki bal lub oficjalne przyjęcie zawsze możemy zrobić z długich włosów eleganckiego koka. Do bardzo gustownych i ponadczasowych uczesań należy tzw. kok banan, nazywany też kokiem francuskim. Furorę jednak od kilku sezonów robią koki w nieładzie – luźno, nieporządnie spięte, wykonane z pofalowanych lub zakręconych włosów, z wypuszczonymi luźno kosmykami.

CO ZROBIĆ Z WŁOSAMI NA ELEGANCKĄ IMPREZĘ SYLWESTROWĄ CZY KARNAWAŁOWĄ?

Nadal modne będą delikatne, rozwichrzone i romantyczne loki oraz fale, które wyczarowujemy na włosach. Loki i fantazyjne upięcia z kręconych włosów to bardzo subtelne, dziewczęce i modne uczesania. Jeśli mamy gęste i długie włosy, wystarczy zrobić przedziałek na środku głowy, włosy po obu stronach zakręcić na dużych wałkach, papilotach lub lokówce o dużej średnicy, roztrzepać je delikatnie palcami, by sprawiały wrażenie rozwianych przez wiatr i rozpuścić. Możemy także zakręcone lub pofalowane włosy zebrać z tyłu głowy i spiąć niedbale przy pomocy wsuwek w nieporządny, luźny kok. Wśród sylwestrowych i karnawałowych fryzur nie zabraknie oczywiście takich loków, ale hitem będzie fryzura a la Brigitte Bardot – włosy wycieniowane warstwowo, lekko natapirowana bombka na czubku głowy i włosy zebrane  w luźny kucyk.

WIECZOROWE FRYZURY MŁODZIEŻOWE – HITY STUDNIÓWKOWE

Początek roku to czas balów studniówkowych. W tym roku uczesania studniówkowe mają być jak najbardziej naturalne i lekko niepoukładane. Zatem lakier i prostownicę odkładamy do szuflady, a przy pomocy wałków i lokówki kręcimy na włosach fale i delikatne loki. Podobnie rzecz się ma z fryzurami dla nastolatek na uroczystości szkolne. Jeśli w przyszłym roku wybieramy się na ślub do przyjaciół, fryzurę na wesele należy dopasować do sukienki. Prostą, delikatną suknię ożywimy fantazyjną fryzurą, natomiast do wyszukanej, bogato zdobionej sukienki uczeszmy włosy prosto i naturalnie.

WARKOCZ NA WIECZÓR

Szalenie modne są od jakiegoś czasu warkocze na bok, dobierane, zwane też francuskimi, angielskie. Możemy także zapleć warkocza z boku głowy i wpuścić go w luźny węzeł nad karkiem. Do mody wracają także krótkie fryzury na chłopczycę i z pazurkami. Taka mocno wycieniowana fryzura jest dobrym uczesaniem dla pulchnej twarzy.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 962, w tym dzisiaj 1)
4
0RelatedPost