Krótkie fryzury kręcone i z grzywką

krotka fryzura blond wlosy wygolony bok
[Głosów:2    Średnia:3/5]

krotka fryzurka z dluga grzywka proste wlosyWiele kobiet lubi krótkie włosy, odpowiednio wymodelowane lub wycieniowane. Jeśli chcemy radykalnie zmienić swój wizerunek ścięcie długich włosów jest dobrym sposobem. Szczególnie jeśli mamy bardzo cienkie i delikatne włosy, powinnyśmy pomyśleć nad krótką fryzurką. Doda nam ona świeżości i interesującego wyglądu. Krótkie włosy dobrze również wglądają u drobnych i niskich kobiet, które dotąd zasłaniały ramiona i twarz długimi włosami.

KOMU PASUJĄ KRÓTKIE FRYZURY?

Krótka fryzurka eksponuje wyraziście kształt głowy, szyję oraz ramiona. Przed radykalnym cięciem przypatrzmy się sobie uważnie. Jeśli masz niedużą i kształtną głowę oraz ładną szyję i niezbyt barczyste ramiona, z powodzeniem możemy zdecydować się na krótkie uczesanie.

CHŁOPCZYCA POWRACA

Znów modne są krótkie uczesania na chłopczycę. Kobiety o cienkich i delikatnych włosach mogą zrobić sobie taką fryzurę, należy tylko nie ściąć włosów zbyt krótko, by efekt nie był mało efektowny. Także panie o ciężkich, grubych włosach mogą całkowicie odmienić siebie, obcinając się na chłopczycę. W ich wypadku krótka fryzura będzie gęsta, sztywna i zadziorna. Krótkie uczesanie doda lekkości całej naszej sylwetce, wyeksponuje twarz i szyję. Jeśli chcemy zostawić nieco dłuższe włosy, możemy zdecydować się na zawsze modną, dłuższą asymetryczną grzywkę z boku lub mocne wycieniowanie włosów. Zadziorne pazurki znów będą modne, a dodadzą one optycznie objętości naszym włosom.

POŁĄCZENIE IDEALNE – KRÓTKA FRYZURA I GRZYWKA

Szczególnie ładnie wyglądają krótkie fryzury z grzywką. Warto zostawić ją nieco dłuższą, gdyż wówczas możemy ją modelować i układać na różne sposoby. Możemy zaczesać wszystkie włosy na jeden bok i wówczas asymetryczna grzywka będzie dłuższa od reszty włosów – albo wypuścimy ją albo założymy za ucho. Możemy też zaczesać grzywkę na bok, a resztę włosów do tyłu. Taka fryzura z ładną opaską jest świetnym uczesaniem na Sylwestra lub ślub.

FRYZURY ŚLUBNE Z KRÓTKICH WŁOSÓW

Loki i delikatne fale to fryzura nie tylko dla długich włosów. Możemy krótkie i cienkie włosy zakręcić na lokówce, papilotach lub wałkach i dzięki temu zwiększymy ich objętość oraz nadamy im romantycznego wyglądu. Loki na głowie nie powinny być równiutkie i regularne. Należy je roztrzepać palcami i nadać im niesfornego, nieco chaotycznego wyglądu.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 1 687, w tym dzisiaj 1)
3
0RelatedPost