Modne fryzurki dla chłopców

dzieciece fryzury chlopiece
[Głosów:4    Średnia:2.5/5]

dzieciece fryzury chlopieceFryzura dla chłopca musi być nie tylko wygodna, ale i dostosowana do kształtu głowy dziecka, jego usposobienia, a także długości włosów. Jeżeli ktoś myśli, że mali mężczyźni są strzyżeni wyłącznie na zapałkę, to jest w dużym błędzie, gdyż ostatnio styliści fryzur mają wiele propozycji uczesań adresowanych także do maluchów.

PAŹ DLA NAJMŁODSZYCH CHŁOPCÓW

Z pewnością, dużym zainteresowaniem cieszy się fryzurka na pazia, ale w przypadku najmłodszych grzywka musi być krótsza niż normalnie, ponieważ utrudniałaby ona dziecku widoczność, a poza tym miałaby szkodliwy wpływ na jego wzrok, zwłaszcza w okresie szkolnym podczas nauki czytania i pisania. Natomiast, gdy nasze dziecko jest bardzo ruchliwe i dłuższe włosy przeszkadzałyby mu w normalnym funkcjonowaniu, warto się zdecydować na tradycyjnego jeżyka, który jest bardzo praktyczny, a poza tym doskonale się sprawdza podczas letnich upałów.

dzieciecy chlopiece tatuaz na wlosach

NAJMODNIEJSZE FRYZURY DLA CHŁOPCÓW

Oprócz tego, niesamowicie popularny wśród chłopięcych fryzur jest irokez, który wygląda bardzo efektownie i jest preferowany przez dzieci w wieku szkolnym. Jednak stylizacja tego uczesania wymaga dodatkowo użycia np. żelu, a wiadomo, że ten kosmetyk przyczynia się do niszczenia włosów. W związku z tym, że  niektórzy rodzice są przeciwnikami asymetrii, oryginalnych cięć w fryzjerstwie dziecięcym, preferują krótką, klasyczną fryzurkę z przedziałkiem na środku lub z boku oraz z  równo ściętą grzywką lub popularnego grzybka. Przede wszystkim, są zdania, że fryzura ma być wygodna, a nie koniecznie piękna.

fryzury chlopiece dluzsze wlosy

FRYZURY CHŁOPIĘCE – DŁUGIE WŁOSY

Natomiast, gdy maluchy posiadają naturalnie kręcone włosy, cudownie wyglądają w falach sięgających ramion, chociaż trzeba pamiętać o tym, że gdy chłopiec ma piękne loczki, często jest mylony  z dziewczynką, zwłaszcza gdy rodzice zdobią je spineczkami lub opaskami. Przede wszystkim,  bardzo go to złości, a przecież ważniejsze jest samopoczucie dziecka niż cudna fryzura, a więc czasami lepiej, ku wielkiej radości dziecka, pozbyć się niewygodnych loków  na rzec króciutkich kosmyczków.

Warto też wspomnieć o tym, że mali chłopcy czasem noszą długie włosy, które upinają w koński ogon. Jednak trzeba pamiętać o tym, że ich pielęgnacja zajmuje więcej czasu i częściej się plączą. Należy wspomnieć o tym, większość dzieci nie lubi mycia głowy, a tym bardziej rozczesywania włosów, a więc długie fryzury nie zawsze są dobrym rozwiązaniem.

Oczywiście, wzór fryzury powinniśmy uzgodnić z chłopcem, gdyż będzie on się w niej czuł dobrze tylko wtedy,  gdy będzie się mu podobała, w przeciwnym wypadku gdy uczesanie nie będzie mu odpowiadać, może się bardzo zrazić do korzystania z zabiegów fryzjerskich.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 3 492, w tym dzisiaj 1)
1
0RelatedPost