Szałowe fryzury młodzieżowe – męskie i damskie

mlodziezowe fryzury warkocz i kucyk
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Młodzi ludzie bardzo dbają o swój wygląd, przywiązują wagę nie tylko do stroju, ale także do fryzury, dzięki której czują się atrakcyjnie, a czasami nawet za jej sprawą mogą się wyróżniać z tłumu, gdy stanowi ona oryginalną stylizację. Oczywiście, jest uzależniona od długości włosów i płci, chociaż w ostatnim czasie zacierają się granice pomiędzy fryzurami chłopców i dziewcząt.

mlodziezowe upiecia z teczowych wlosow

FRYZURY MŁODZIEŻOWE DLA DZIEWCZYN

Z pewnością, gdy nastolatka jest właścicielką długich włosów i posiada artystyczne usposobienie, powinna zdecydować się na swobodne opadające loki lub fale, które rewelacyjnie także wyglądają, gdy są upięte i ozdobione np. kwiatem. Z pewnością, w tym fasonie uczesania niewskazana jest grzywka. Poza tym, w dalszym ciągu modne jest cieniowanie włosów, które bywają zdobione barwnymi, delikatnymi pasemkami. Oprócz tego, zawsze aktualny jest koński ogon, ostatnio głównie wiązany na boku, z grzywką zaczesaną na bok. Niektóre nastolatki preferują także warkocz, wzbogacony o kolorowe spineczki. Ponadto od jakiegoś czasu młode panny decydują się też na wygolenie części włosów z jednej strony głowy. Natomiast w przypadku krótkich włosów króluje asymetria, grzywki zasłaniające pół twarzy, a także uczesania a la chłopięce, gdzie włosy na głowie przypominają niesamowity nieład, trendy jest także fryzura na pazia.

tatuaze meskie fryzury

FRYZURY MŁODZIEZOWE DLA FACETÓW

Jeśli chodzi o panów, to wciąż bardzo popularny jest irokez, który powstaje przy użyciu pianki lub żelu do włosów. Poza tym, chłopcy lubują się także w uczesaniu a la bitelsi oraz w fryzurkach asymetrycznych stanowiących artystyczny bałagan na głowie. Z pewnością, w dalszym ciągu zainteresowaniem cieszą się króciutkie fryzurki, które przy użyciu odpowiedniego kosmetyku, dają efekt mokrych włosów. Natomiast, gdy młodzi mężczyźni posiadają włosy sięgające ramion, powinni zdecydować się na pocieniowanie końcówek, oprócz tego, gdy tworzą fale, panowie wyglądają w nich cudownie. W przypadku bardzo długich włosów, charakterystycznych raczej dla członków zespołów rockowych, wskazany jest tradycyjny koński ogon. Warto dodać to, że uczesanie na łyso odchodzi w zapomnienie.

FRYZURA MA SIĘ PODOBAĆ!

Najważniejsze jest, by dana fryzura podobała się młodym ludziom, gdyż tylko wtedy będą się w niej czuli wspaniale, dlatego przede wszystkim powinni mieć na uwadze swoje dobre samopoczucie, a nie ślepo podążać za trendami mody. Oprócz tego, włosy prezentują się rewelacyjnie, gdy są odpowiednio pielęgnowane, chyba nie ma nic gorszego niż wysuszone lub tłuste włosy czy rozdwajające się końcówki.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 1 621, w tym dzisiaj 1)
2
0RelatedPost