Samodzielna trwała koloryzacja w domu pianką

samodzielne farbowanie wlosow krok po kroku
[Głosów:0    Średnia:0/5]

farbowanie ciemnyWiększość pań coraz częściej decyduje się na samodzielne przeprowadzenie koloryzacji włosów domu. Od jakieś czasu ten zabieg jest bardzo prosty i nie wymaga pomocy osób trzecich dzięki zastosowaniu nowatorskiej pianki do farbowania fryzury.Po pierwsze, dzięki niej zmiana barwy włosów staje się czynnością mniej czasochłonną i przebiega zaledwie w trzech etapach. Oczywiście, najpierw trzeba wybrać odpowiedni produkt koloryzujący, co może być nie lada zadaniem, w związku z tym, że producenci co rusz zasypują nas nowymi specyfikami i każdy z nich jest ponoć najlepszy. Dlatego warto postawić na sprawdzone marki, które są gwarancją wysokiej jakości.

TRZY KROKI DO NOWEGO KOLORU WŁOSÓW

  1. Gdy już wybierzemy właściwy specyfik koloryzujący, wystarczy go wstrząsnąć, wtedy płyn zamienia się w piankę, która przyjmuje gęstą konsystencję.
  2. Następnie trzeba ją wycisnąć i równomiernie nałożyć na włosy. Po pewnym czasie przyjmuje ona ponownie postać płynu, ale tylko dlatego aby można ją było łatwo spłukać po zakończonym zabiegu.
  3. Następnie myjemy włosy szamponem, nakładamy odżywkę i gotowe.

farbownie blond

ZALETY KOLORYZACJI WŁOSÓW PIANKĄ

Tan produkt świetnie naddaje się do farbowania także długich włosów, dzięki temu, że jego objętość jest kilkakrotnie większa niż tradycyjnej farby. A , więc nie musimy jak wcześniej kupować dwóch produktów, aby je dobrze pokryć, co też wiąże się z oszczędnością pieniędzy.

Poza tym, jest idealnym preparatem do farbowania uciążliwych odrostów, które nie raz spędzały nam sen z oczu. A co najważniejsze, pianka nie spływa z włosów, co powoduje ich równomierną koloryzację i oszałamiający efekt.

Kolejną zaletą tego produktu jest to, że po jego zastosowaniu nasze włosy posiadają żywy kolor i ładnie się błyszczą. Poza tym nie płowieją, tak jak się często zdarza po użyciu farby, gdyż rezultat koloryzacji utrzymuje się znacznie dłużej.

farbowanie wlosow w domu

ZABIEG BEZPIECZNY DLA PRZYSZŁYCH MAM

Często na koloryzację włosów z pianką decydują się kobiety w ciąży ze względu na łatwość jej przeprowadzenia. Jednak trzeba pamiętać o tym, że tak naprawdę bezpieczne dla przyszłych mam są produkty niezawierające amoniaku.

CZY PIANKA SKUTECZNIE POKRYJE SIWE WŁOSY?

Natomiast, w przypadku pań z siwizną pianka może się okazać niewystarczającym produktem, gdyż siwe włosy pozbawione są naturalnego pigmentu i bardzo trudno przyjmują kolor. Aby zabieg się udał, potrzeba naprawdę silnego środka koloryzującego takiego jak farba.

SAMODZIELNE FARBOWANIE CZY W SALONIE?

Jak widać, farbowanie włosów może być proste, przyjemne i przynosić zadowalający efekt bez konieczności wizyty w salonie fryzjerskim, w którym nieraz trzeba spędzić nawet kilka godzin w długiej kolejce i słono zapłacić za zmianę koloru włosów.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 464, w tym dzisiaj 1)
3
0RelatedPost