Fryzury weselne dla dojrzałych pań – matki Młodych i matki chrzestnej, ciotki, babci

[Głosów:1    Średnia:3/5]

weselne fryzura dla ciotkiO szykowne uczesanie na wesele powinny zadbać zarówno młodsze, jak i starsze kobiety. Ciekawą propozycją eleganckiej fryzury dla dojrzałych pań mogą być chociażby koki z średnich włosów, ale oczywiście nie tylko. W odpowiednio dobranym uczesaniu nie tylko zrobimy wrażenie na zgromadzonych gościach weselnych, ale też wypiękniejemy.

Eleganckie fryzury dla dojrzałych kobiet powinny być starannie dobrane do stroju. Nie powinny to być uczesania zbytnio rzucające się w oczy, dlatego najbezpieczniej jest postawić na fryzury proste i skromne. Co więcej, warto też sięgnąć po kosmetyki, które będą przydatne w stylizacji włosów. Pianka dodającą objętości czy nabłyszczający lakier sprawi, że nasze uczesanie stanie się niezwykle szykowne.

weselne fryzura dla babci

FRYZURA WESELNA DLA MATKI CHRZESTNEJ

Propozycją uczesania dla matki chrzestnej może być burza loków. Taką fryzurkę można wykonać zarówno na naturalnie kręconych włosach, jak i na kosmykach zupełnie prostych. Może to być fryzura w stylu retro, zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na supermodną grzywkę. Grzywkę najlepiej wycieniować na końcach w ten sposób, by pasma nie były zbyt ciężkie. Dzięki temu wtopi się ona w kształt fryzury i doda uczesaniu objętości nad czołem.

weselne fryzura dla matki weselnej

FRYZURA DLA MATKI PAŃSTWA MŁODYCH

O eleganckie uczesanie na wesele powinna zadbać także mamy: pani młodego oraz pana młodego. To, na jaką fryzurę zdecyduje się kobieta w dojrzałym wieku, zależy w dużej mierze do jej długości włosów. Paniom posiadającym długie lub średnie włosy można z powodzeniem zaproponować stylowe koki, zwłaszcza, że takie uczesania są w modzie od wielu lat i doskonale pasują na eleganckie przyjęcia.

Fryzura dla mamy pana młodego oraz pani młodej powinna subtelnie podkreślać urodę i osobisty wdzięk. Nawet jeśli na co dzień nosimy krótkie włosy, warto zdecydować się na ich odpowiednie wystylizowanie. Można wycieniować grzywkę u fryzjera lub odrobinę je podciąć, by dodać włosom objętości. Jeśli nasza twarz jest okrągła, wówczas możemy przyciętą prosto grzywkę zaczesać na bok, dzięki czemu twarz będzie optycznie wydawać się węższa.

weselne fryzura dla babci

ELEGANCKIE FRYZURY DLA SENIOREK Z WŁOSÓW DO RAMION

Kobietom posiadającym włosy za szyję, można z kolei zaproponować uczesanie z delikatnie podwiniętymi końcówkami. W ten sposób wystylizowane końce włosów optycznie poszerzą dół szyi, więc fryzura ta będzie odpowiednia przede wszystkim dla pań o trójkątnej twarzy. Można też skusić się na delikatnie cieniowaną grzywkę, zwłaszcza jeśli chcemy zamaskować wydatne kości policzkowe.

O eleganckim uczesaniu nie powinny zapominać także babcie pana młodego oraz panny młodej. Eleganckie fryzury dla dojrzałych pań również mogą zachwycać i wzbudzać  zainteresowanie. Jednak takie uczesania powinny być proste i skromne, gdyż w tym wieku ekstrawagancja po prostu nie jest już wskazana.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 10 562, w tym dzisiaj 1)
7
4RelatedPost