Szkolenie z fryzur ślubnych dla zaawansowanych

najmodniejsze fryzury slubne
[Głosów:1    Średnia:1/5]

najmodniejsze fryzury slubneOprócz różnego rodzaju szkoleń fryzjerskich dla początkujących oraz osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z profesjonalnym fryzjerstwem, wiele firm oferuje również specjalistyczne kursy dla zaawansowanych. Tego rodzaju warsztaty czy szkolenia dotyczą zazwyczaj poszczególnych zagadnień czy technik stylizacji, zaś do najbardziej popularnych należą bez wątpienia kursy przedłużania włosów oraz fryzjerstwa ślubnego.

KURS STYLIZACJI ŚLUBNYCH Z CERTYFIKATEM

Zależnie od stopnia zaawansowania oraz tematyki, kursy takie mogą trwać około 30-50 godzin, podczas których omawiane są zarówno zagadnienia teoretyczne jak i odbywa się praktyka w określonym zakładzie fryzjerskim. Najczęściej szkolenia ze stylizacji ślubnych dla profesjonalistów prowadzone są w weekendy, zaś ich ukończenie potwierdza zdobycie certyfikatu lub dyplomu. Nierzadko, pod koniec szkolenia odbywa się również egzamin fryzjerski, dotyczący poruszanych na szkoleniu tematów.

W programie profesjonalnych kursów z fryzjerstwa ślubnego znajdą się zatem przede wszystkim zajęcia dotyczące specyfiki pracy, czyli między innymi mówiące o prawidłowym doborze uczesania do wybranej sukni ślubnej czy garnituru oraz szeregu niezbędnych dodatków. Warto zdawać sobie sprawę, iż szkolenia tego typu dotyczyć będą w równym stopniu zarówno układania fryzury Panny Młodej jak i Pana Młodego. Będą więc odnosiły się one do podstaw fryzjerstwa męskiego i damskiego.

PROGRAM KURSÓW ŚLUBNYCH DLA POCZĄTKUJĄCYCH I ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Kursanci w toku szkolenia nauczą się zatem stylizacji fryzur krótkich, długich i średnich oraz układania najpopularniejszych fryzur ślubnych, takich jak w szczególności koki i wysokie upięcia wieczorowe z wykorzystaniem dodatkowych, ślubnych ozdób i dekoracji. Istotnymi elementami szkolenia będą także zagadnienia związane z modelowaniem włosów oraz ich kręceniem lub prostowaniem. Na niektórych kursach dla zaawansowanych można też nauczyć się przedłużania lub zagęszczania włosów oraz koloryzacji.

KOSZT SZKOLEŃ STYLIZACJI ŚLUBNYCH

Po ukończeniu takiego szkolenia fryzjerzy będą doskonale przygotowani do wykonywania rozmaitych, modnych i nietypowych stylizacji ślubnych oraz realizowania wizji samych Państwa Młodych, którzy w tym szczególnym dniu pragną wyglądać przecież nietuzinkowo i zjawiskowo. Warto w tym miejscu wspomnieć jeszcze o kosztach takich kursów, które wahają się zależnie od czasu trwania szkolenia, programu oraz innych, dodatkowych czynników w przedziale od około 600-700 do nawet 1200-1500 złotych.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 1 758, w tym dzisiaj 1)
5
0RelatedPost