Śliczne fryzurki dziewczęce

dziecieca fryzurka dla dziewczynki malej
[Głosów:0    Średnia:0/5]

dziecieca fryzurka dla dziewczynki malejMałe dziewczynki uwielbiają pięknie wyglądać, dlatego  często chcą naśladować starsze koleżanki czy też znane gwiazdy, zwłaszcza filmowe w zakresie nie tylko ubioru, ale również i fryzury. Przede wszystkim, uczesanie młodej damy powinno być modne i praktyczne, tak aby nie trzeba było poświęcać wiele czasu na jego stylizację, bo jak wiadomo dzieci są bardzo niecierpliwe i często nie potrafią usiedzieć długo w jednym miejscu.

BOB DLA MAŁYCH DZIEWCZYNEK

Z pewnością, ostatnim krzykiem mody są fryzurki na pazia, które cieszą się dużym zainteresowaniem także wśród mężczyzn. Prześlicznie w nich wyglądają zwłaszcza kilkuletnie dziewczynki, szczególnie gdy ich włoski są zdobione barwnymi spineczkami czy opaską. Natomiast, gdy maluchy nie lubią grzywki, możemy się zdecydować na uczesanie na boba, które także rewelacyjnie wygląda z grzywką jak i bez niej, oprócz tego występuje nie tylko w wersji krótszej, ale i dłuższej. Poza tym, fryzurka wspaniale się układa, pod warunkiem, że ją regularnie podcinamy.

dziecieca dlugie wlosy i warkocz

KLASYCZNA DŁUGOŚĆ DO RAMION, CZY ZUPEŁNIE KRÓTKIE?

Warto też dodać to, że starsze dziewczynki preferują dłuższą, klasyczną fryzurę sięgającą ramion z przedziałkiem na środku lub z boku, czasami z pocieniowanymi końcówkami. Ponadto, włosy są na tyle długie, że w każdej chwili możemy je spiąć w kitkę.

Należy zaznaczyć to, że bardzo króciutkie fryzurki a la chłopięce należą do rzadkości, gdyż nie są najpiękniejsze, a poza tym trudno je ozdobić np. kolorowymi gumeczkami.

JAKA FRYZURA DLA DZIEWCZYNKI Z DŁUGIMI WŁOSAMI?

Oczywiście, największe pole do popisu mamy w przypadku bardzo długich włosów, z którymi możemy zrobić praktycznie wszystko. Przede wszystkim, możemy związać je w koński ogon lub w dwa kucyki, które wyglądają bardzo efektownie. Mile widziany jest warkocz lub wiele warkoczyków na całej głowie na wzór afrykańskich fryzur oraz francuz. Oprócz tego, w dalszym ciągu popularna jest plecionka. Ponadto elegancko też wyglądają loki bądź proste, rozpuszczone włosy opadające na plecy.

dziecieca fryzurka dla dziewczynki malej z warkoczem

OKAZYJNA FRYZURKA DLA DZIEWCZYNKI

Jeśli młoda dama wybiera się na bal albo na przyjęcie weselne czy komunijne, warto upiąć jej włoski w delikatny kok, który może być zdobiony barwnymi spineczkami z koralikami lub szykowną opaską. Poza tym, aby fryzura utrzymywała się przez całą zabawę, wyjątkowo dozwolone jest użycie lakieru, który jest zabroniony na co dzień. Na pewno, małe dziewczynki w swym niezwykłym uczesaniu będą się mogły poczuć jak prawdziwe królewny.

Na koniec, warto podkreślić to, że aby dziewczynka dobrze prezentowała się w swojej fryzurze, musi być ona dopasowana do kształtu jej twarzy, a także wieku.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 738, w tym dzisiaj 1)
0
0