Cena ondulacji ziołowej

naturalnie wygladajaca lekka trwala
[Głosów:4    Średnia:2.5/5]

wlosy po trwalej jak naturalneJak wiadomo, trwała ondulacja ma zarówno swoje wady jak i zalety. Trwała ziołowa to stosunkowo najmniej inwazyjna metoda kręcenia włosów na stałe. Tak zwana trwała ondulacja ziołowa to alternatywa dla wszystkich Pań, które oprócz zakręcenia włosów pragną zapewnić im piękny, zdrowy wygląd oraz połysk. Jak się bowiem okazuje, ziołowe mieszanki do trwałej w znacznie mniejszym stopniu niszczą włosy niż popularne płyny i chemikalia.

MARZENIE O TRWAŁYM SKRĘCIE DLA CIENKICH I DELIKATNYCH WŁOSÓW

Paniom o cienkich i łamliwych włosach polecamy więc metodę trwałej ziołowej, która nie naruszy struktury włosa. Trwała ziołowa to również doskonała propozycja dla kobiet, które stosują zabieg regularnie, narażając swoje włosy na uszkodzenia i nadmierne wypadanie.

Mimo, iż ziołowa ondulacja okazuje się znacznie zdrowszą niż techniki tradycyjne, po zabiegu należy odpowiednio zadbać o włosy, używając częściej odżywek regenerujących, odbudowujących i nawilżających. Co prawda amoniak i inne chemikalia zastępowana są ziołowymi, naturalnymi składnikami, jednakże i one niszczą strukturę włosa, chociaż w znacznie mniejszym stopniu.

ZABIEG W SALONIE FRYZJERSKIM CZY W DOMU?

Warto pamiętać, iż najlepszą trwałą uzyskamy robiąc ją w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Co prawda w domu również możemy pokusić się o samodzielne zakręcenie włosów, jednakże fryzjerzy nierzadko wzbogacają mieszankę ziołową proteinami i lipidami, które doskonale uzupełniają ubytki i skazy w budowie włosa.

Decydując się na wykonanie trwałej ziołowej u fryzjera należy liczyć się z tym, iż będzie to zabieg dosyć czasochłonny i drogi. Za podstawowy zabieg, bez dodatkowego podcinania końcówek zapłacimy około 80-100 złotych, choć bardziej ekskluzywne salony mogą tę cenę znacznie podnieść. Pragnąc jednak mieć doskonale, równomiernie i starannie zakręcone włosy oraz ułożoną fryzurę warto jednak wydać nieco więcej i wykonać ondulację w salonie. Co więcej, doświadczony fryzjer zadba również o kondycję naszych włosów po trwałej ondulacji.

BURZA LOKÓW CZY DELIKATNE FALE?

Niezależnie jednak od tego, gdzie planujemy wykonać ondulację, na początek warto zastanowić się i wybrać najlepszą metodę dla swoich włosów. Ważnym aspektem będzie także wybór grubości wałków, na których zakręcone będą pojedyncze pasma, tworzące po zabiegu drobne loczki lub romantyczne, dziewczęce fale.

Udostępnij na:
(Odwiedzin 9 047, w tym dzisiaj 5)
6
2RelatedPost